FENOMEN YARIŞMA MARMARİS’İ TANITACAK
image

İlk bölüm 15 Ekim’de Finlandiya ekranlarında

 

 Marmaris Belediyesi’nin girişimleriyle Dünyanın en büyük film yapım ve TV yayın şirketlerinden Warner Bros’un Finlandiya Temsilciliği, milyonlarca izleyiciyi ekranları başına bağlayan ‘Bechalorette’ adlı programı yaz aylarında Marmaris’te çekti.

 

Warner Bros ve Bayz Media ortak yapımı olan ve Finlandiya’nın en büyük televizyon kanalı Elonen’de prime time’da ekranlara gelecek programın ilk bölümü 15 Ekim Pazartesi akşamı yayınlanacak. Marmaris Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşen proje bugüne kadar Finlandiya’da yapılmış en büyük Marmaris reklamı olacak, milyonlarca Finlandiyalı Marmaris’in eşsiz güzelliklerini keşfedecek. Profesyonel tanıtım şirketlerinin yurtdışında binlerce dolara yürüteceği reklam ve tanıtım fırsatı Marmarisli turizmcilerin ayağına gelecek.

 

Daha önce bir çok ülkede yayınlanmış ve çok başarılı olmuş ‘Bechalorette’ adlı programda, 10 erkek ve 1 kadından oluşan yarışmacılar, 4 hafta boyunca Marmaris'in en güzel mekanlarında, koylarında ve daha bir çok ortamda buluştu. Erkek yarışmacılar, kadın yarışmacının gönlünü kazanmak için çabaladı. Lüks bir malikanede 21 gün geçiren erkekler ile aynı süreyi onlardan ayrı lüks bir otelin süitinde geçiren Finlandiyalı güzelin hangi şanslı erkeği seçtiği ise finalde belli olacak.