TİYATRO GÜNLERİ ‘’ALPER YİNE HAMİLEYİM’’ OYUNUYLA SONA ERİYOR
image

 

Bu yıl altıncısı düzenlenen Marmaris Tiyatro Günleri ünlü komedyen Alper Kul’un ‘’Alper Yine Hamileyim’’ oyunuyla 23 Şubat’ta sona erecek. “Güldür Güldür Show”daki performansı ve sinema filmleri ile herkesi kahkahaya boğan ünlü komedyen Alper Kul geçen yıl başladığı tek kişilik gösterisi “Hamileyim” den sonra bu sene yeni oyunu “Alper Yine Hamileyim” ile sahne alıyor.

Geçtiğimiz aylarda 2. kez baba olacağını öğrenmesi sonrası bu yıl oyununu “Alper Yine Hamileyim” olarak güncelleyen ünlü oyuncu gösterisinde; baba olma sürecini öğrenmeye çalışan bir baba, uyumayan bir çocuk, hamilelik sürecinde ve sonraki loğusalık döneminde hormonları ip atlayan bir annenin hikâyesini anlatıyor. Oyunu izleyen kadınlar gülerken, erkeklerin çok işine yarayacak, çok şey öğrenecekler. Hem güldürecek hem de öğretecek olan oyun 23 Şubat Cumartesi saat 20.00’da Armutalan Kültür Merkezi Tarık Akan Sahnesi’nde izleyiciyle buluşacak.

Ayrıntılı bilgi ve bilet satın almak için çalışmalarını Marmaris Belediyesi Kültür ve Sanatevi çatısı altında sürdüren Akademi Garaj, iletişim 413 00 09 ve 0 542 597 59 04