SILA'YA MARMARİS'TE SÜRPRİZLİ GECE
image

Dün gece gerçekleşen Sıla konserinde Amfi Tiyatro, müthiş bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. Alanı dolduran 6 binin üzerinde Sıla hayranı, yaklaşık üç saat süren konserde güzel şarkıcıya, her şarkısında eşlik etti. Geceye Marmaris Belediyesi’nin sanatçı için hazırladığı sürprizler damga vurdu.

Sevilen Sanatçı Sıla, çıktığı Ege Turnesi’nin son ayağında, Marmarisli sevenleriyle buluştu. Kerki Production ve Solfej Organizasyonun'un düzenlediği organizasyonda hayranları saatler öncesinde Amfi Tiyatro’ya geldi. Saatler 21.45’i gösterdiğinde sahneye çıkan Sıla, Efe Bahadır eşliğinde akustik şarkılarla konserine start verdi. 
Sanatçı Sıla Marmaris Belediyesi tarafından Amfi’ye asılan “Ege’nin lodosu Sıla Marmaris’e Hoşgeldin” ve “Marmaris Sıla’sına Kavuştu” pankartları karşısında büyük mutluluk yaşadı. Gecenin 2. Sürprizi ise yine Belediye tarafından seyircilere dağıtılan karanfil ve papatyaların konserin birinci bölümü sonrasında sahneye aynı anda atılması oldu. Çiçekler karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen sanatçı, şarkısını yarıda keserek duygusal anlar yaşadı ve “Meslek hayatım boyunca ilk kez böyle bir sürprizle karşılaştım” dedi. Marmaris seyircisinin kendilerini çok özel hissettirdiğini ifade eden Sıla, sizin de yolunuza böyle çiçekler serilsin” diyerek izleyenlere teşekkür etti.

Marmaris Belediyesi’nden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediyesi “Sıla Konseri”

Sürprizler bununla da son bulmadı. Konser sonunda Ali Acar, kuliste sanatçı ile bir araya gelerek, özel olarak hazırlanan sahne tasarımlı pastayı Sıla’yla birlikte kesti. Sıla şahane bir akşam yaşadım diyerek şunları söyledi “Her şey için teşekkür ederim. O kadar güzel bir akşam yaşadım ki, ne güzel sürprizler hazırlamışsınız. Eksik olmayın.” Başkan Ali Acar da sanatçı ve ekibine ev sahipliği yapmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek “Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 28 Ekim’de bir halk konseriyle tekrar sizi Marmaris’te ağırlamak, on binlerle birlikte o güzel şarkılarınızı hep bir ağızdan söylemek isteriz.” Dedi. Ardından Başkan Ali Acar ve Sıla kulistekilerin alkışları eşliğinde pastayı kesti.