GAZETECİLERDEN OKTAY’A ZİYARET
image

Marmaris’te günlük yayın yapan gazetelerin imtiyaz sahipleri ve Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut ile üyeleri Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’a makamında ziyaret etti.

Muğla Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Süleyman Akbulut ile gazeteciler Arif Çataroğlu, Temel Irmak, Demet Kızıl, Ercan Arslan, Cihan Altut’un hazır bulunduğu ziyarette pandemi döneminde yapılan çalışmalar ve basının içinde bulunduğu durum konuşuldu. Cemiyet Başkanı Akbulut, Marmaris Belediyesi’nin özellikle ilçedeki gazetelere destek olduğunu belirterek bu destek dolayısıyla Belediye Başkanı Oktay’a teşekkür etti.

GAZETECİLER HALKIN SESİDİR

Başkan Oktay da basının yapılan hizmetleri halka aktarmada en önemli kanal olduğunu belirterek, “İlçemizde özveriyle kamuoyuna haber ve bilgi akışı sağlamak üzere görev yapan gazeteciler halkın gözü, kulağı ve sesidir. Bizim de gerek hizmetlerimizi halka duyurmada gerekse eksik kaldığımız noktaları tamamlamada önemli bir yardımcımızdır. İlçemizde özveriyle görev yapan tüm gazetecilere teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

İKİ GAZETEDEN TEŞEKKÜR

Öte yandan Marmaris’te günlük yayın yapan Yeni Sayfa Gazetesi İmtiyaz Sahibi Arzu Sarıtaş ve Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Arif Çataroğlu da Başkan Mehmet Oktay’a yerel gazetelere verdiği destek dolayısıyla ayrıca bir teşekkür ziyaretinde bulundu. İki gazeteci, yerel gazetelerin desteklenmesinin istendiği asılan afiş ve billboardlar için teşekkür etti.